E-shop s náhradními díly osobních automobilů Alpha Car Parts

E-shop s náhradními díly osobních automobilů Alpha Car Parts

Alpha Car Parts je ambiciózní projekt, kladoucí si za cíl nabídnout zákazníkům co nejširší spektrum náhradních dílů pro osobní automobily, včetně univerzálních dílů a autodoplňků. Projekt je stále pod intenzivním vývojem.

Přestože je e-shop spuštěn teprve několik týdnů a dosud byl zveřejněn pouze nepatrný zlomek plánovaného rozsahu katalogu, v tuto chvíli jsou již v databázi desítky úspěšně vyřízených objednávek. A to zatím bez jakékoliv marketingové podpory, jen čistě z návštěvnosti z vyhledávačů.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo telefonní číslo +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z nějakého důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Během konzultace společně zformulujeme cíle Vašeho projektu a najdeme prostředky, které povedou k jejich dosažení.

Na základě získaných informací připravíme podrobné zadání projektu, cenovou kalkulaci a stanovíme závazné termíny. Vše zašleme spolu s návrhem smlouvy o dílo.

Po schválení návrhu projektu se pustíme do jeho realizace. Ve stanoveném termínu zpracujeme dílo a dodáme k Vaší kontrole. Po Vašem schválení díla připravíme předávací protokol a předáme Vám dílo a vystavíme Vám fakturu (nejsme plátci DPH).

Kontaktujte nás

Mám zájem o...