Firemní tiskoviny, DTP

Firemní tiskoviny, DTP

  • Vizitky;
  • katalogy, brožury, letáky;
  • samolepky, polepy;
  • obálky, hlavičkový papír;
  • desky a šanony;
  • orientační systém budovy;
  • a mnoho dalších.

Podrobnosti o službě

Papír dělá dojem

Papír dělá dojem

Přestože žijeme v době, kdy jsou kontakty nejčastěji předávány elektronicky, klasická vizitka, vytištěná na kvalitním papíru, předaná z ruky do ruky má  své kouzlo. Desky s logem společnosti jistě nezůstanou během školení či konference bez povšimnutí. Tištěné porfolio si klienti prolistují raději než "PDFko".

Nechte si navrhnout firemní tiskoviny od profesionálů a udělejte dojem na své klienty, obchodní partnery i konkurenci. Kromě návrhu zajistíme také tiskovou přípravu, doporučíme vhodný druhu a gramáž papíru. Obstaráme veškerou komunikaci s tiskárnou.

Tiskoviny jako nedílná součást jednotného vizuálního stylu

Tiskoviny jako nedílná součást jednotného vizuálního stylu

Vedle logotypu a designu webových stránek tvoří tiskoviny základ firemního designu, jednoho z pilířů korporátní identity. Sjednoťte svou vizuální komunikaci jak v elektronické, tak v tištěné podobě.

Naše reklamní agentura je schopna zajistit návrh i realizaci všech základních prvků jednotného vizuálního stylu.

Ukázky práce

Plakát koncertu

Návrh jednotného stylu plakátů pro koncerty skupiny CLOUD NINE.

Tabule s nabídkou nápojů pro kavárnu

Návrh tabule s nabídkou nápojů kavárny. Grafika byla vytištěna na PVC desce a zalaminována pro možnost doplňovat a měnit ceny nápojů pomocí popisovače.

Často kladené dotazy

Zkratka DTP pochází z anglické fráze "desktop publishing" a znamená poměrně širokou škálu prací, souvisejících s přípravou grafických či textových materiálů pro tisk. Zahrnuje jak grafické úpravy, korektury textů dle normy pro úpravu dokumentů zpracovaných textovými procesory, sazbu, převody do správného barevného systému a mnoho dalšího. Pracovník, vykonávající tuto práci se nazývá DTP operátor.

Bohužel v tuto chvíli nedisponujeme profesionální tiskařskou technikou, ale rádi Vám tisk zajistíme v naší partnerské tiskárně v Plzni, popř. obstaráme veškerou komunikaci s tiskárnou kdekoliv po republice.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo telefonní číslo +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z nějakého důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Pokud dosud nemáte profesionálně navržený a zpracovaný logotyp, bude nejspíše potřeba se v první řadě zaměřit na toto. Více informací naleznete na stránce „Logotyp a logomanuál“.

V opačném případě probereme podrobnosti ohledně Vámi požadovaných tiskovin, vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci a navrhneme termíny zpracování zakázky.

Grafické práce s Vámi můžeme v případě zájmu průběžně konzultovat pro dosažení co nejefektivnější spolupráce. Ve stanoveném termínu dokončíme a předáme hotový výstup ve formě profesionálních tiskových dat, vč. doporučení ohledně typu a parametrů tiskového materiálu (např. druh a gramáž papíru), tiskových technologií apod.

V případě zájmu zajistíme výhodný tisk v partnerské tiskárně v Plzni nebo obstaráme kompletní komunikaci s tiskárnou kdekoliv po republice.

Kontaktujte nás

Mám zájem o...