Jednotný vizuální styl

  • Komplexní tvorba korporátní identity a jednotného vizuálního stylu;
  • motto „v jednoduchosti je krása“, zaměření na detail;
  • individuální přístup ke klientům a zakázkám.

Dílčí služby v oblasti jednotného vizuálního stylu

Ukázky práce

Logotyp společnosti Fesoy

Logotyp společnosti, nabízející zajištění vratky DPH ze zahraničí.

Plakát koncertu

Návrh jednotného stylu plakátů pro koncerty skupiny CLOUD NINE.

Logotyp společnosti C&C Europe

Společnost C&C Europe se zabývá investičním softwarem. Logo ve formě dvou barevných lístků, připomínající sazenice rostliny metaforicky symbolizuje princip investování. 

Tabule s nabídkou nápojů pro kavárnu

Návrh tabule s nabídkou nápojů kavárny. Grafika byla vytištěna na PVC desce a zalaminována pro možnost doplňovat a měnit ceny nápojů pomocí popisovače.

Logotyp společnosti ILOD

Logotyp developerské společnosti ILOD.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo telefonní číslo +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z nějakého důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Pokud dosud nemáte profesionálně navržený a zpracovaný logotyp, bude nejspíše potřeba se v první řadě zaměřit na toto. Více informací naleznete na stránce „Logotyp a logomanuál“.

V opačném případě zkonzultujeme požadované grafické práce, vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci a navrhneme termíny zpracování zakázky.

Grafické práce s Vámi můžeme v případě zájmu průběžně konzultovat pro dosažení co nejefektivnější spolupráce. Ve stanoveném termínu dokončíme a předáme hotové dílo v požadované formě.

Kontaktujte nás

Mám zájem o...