SEO: optimalizace pro vyhledávače

Online marketing

  • Dlouhodobé budování pozic ve vyhledávačích a trvalé vysoké návštěvnosti webu díky SEO;
  • nastartování internetového projektu bez čekání, okamžité zvýšení návštěvnosti webu prostřednictvím PPC kampaní;
  • chytré marketingové strategie na míru;
  • maximální zhodnocení vložených finančních prostředků;
  • efektivní budování komunity a zvyšování dosahu na sociálních sítích.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo zavolejte na telefon +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z jakéhokoliv důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Během konzultace společně stanovíme cíle, kterých chcete pomocí internetového marketingu dosáhnout a prostředky, které je možné pro jejich dosažení využít. Na základě těchto informací vypracujeme individuální marketingovou strategii, včetně optimální výše měsíčního rozpočtu.

Pro efektivní funkčnost marketingových kampaní, zaměřených na zvyšování návštěvnosti webu, zejména s cílem nákupu zboží či služeb je bezpodmínečně nutné mít správně uzpůsobený web. V případě, že nemáte web od nás, provedeme bezplatnou analýzu. V případě zásadních nedostatků, zejména v oblastni UI/UX, pro Vás web upravíme, popř. vytvoříme nový.

Spuštěné kampaně budeme průběžně sledovat, analyzovat a v případě potřeby modifikovat pro dosažení nejlepšího možného výsledku a maximálního zhodnocení vložených prostředků.

Kontaktujte nás

Mám zájem o...