Tvorba webových stránek na míru

Tvorba webových stránek na míru

  • Přehledné a funkční uživatelské rozhraní;
  • optimalizace pro mobilní zařízení;
  • unikátní, ručně kódované šablony;
  • pohodlná správa obsahu a efektivní vývoj díky výkonné platformě;
  • koncepční myšlení při návrhu i vývoji;
  • rychlé dodání a bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Podrobnosti o službě

V jednoduchosti je krása...

V jednoduchosti je krása...

... a také prostě funguje - obzvláště v grafickém designu, webdesign nevyjímaje.

Proto navrhujeme webové stránky vždy s důrazem na jednoduchost a přehlednost uživatelského rozhraní. Zaměřujeme se na detail. Takový přístup vede k maximálnímu využití potenciálu webu, např. z hlediska počtu uskutečněných konverzí. 

Moderní a výkonná platforma Drupal 8

Pohodlná správa obsahu a efektivní vývoj díky moderní a výkonné platformě

Jako zkušení profesionálové pracujeme na nejvýkonnější a nejpokročilejší open source vývojové platformě na světě, Drupalu 8. Označení CMS v tomto případě není vhodné, protože Drupal nabízí mnohem více. Součástí tohoto systému je přehledné, responzivní a zcela přizpůsobitelné administrační rozhraní, které Vám umožní rychle a pohodlně spravovat obsah webu, sledovat statistiky či komunikovat s klienty např. z mobilního telefonu. Nám zároveň poskytuje flexibilní nástroje pro efektivní a dynamický vývoj projektu.

Web jako skládačka

Web jako skládačka

Moderní webové stránky a aplikace mají zcela oddělená data, front end (to, co vidí návštěvník) a back end (to, co používá vývojář či správce). Této zásady se vždy držíme. Díky tomu a díky pokročilé platformě Drupal 8 můžeme webové stránky snadno a efektivně rozšiřovat, modifikovat, modernizovat a to bez nutnosti tvořit nový projekt, bez nebezpečí ztráty dat či návštěvnosti, nebo dokonce bez omezení provozu webu. Chcete do webu od nás přidat funkcionalitu e-shopu, přeložit ho do cizích jazyků, nebo třeba spravovat více webů z jedné administrace? Proč ne. Někdy je to tak trochu jako hraní si se stavebnicí. A to nás baví.

Ukázky práce

Jednostránkový statický web společnosti Fesoy

Web společnosti Fesoy, nabízející zajištění vratky DPH ze zahraničí je ukázkou základního webu, určeného pro začátek podnikání. Přestože se jedná o jednoduchý, statický web, obsahuje podrobné informace o nabízené službě, kontaktní údaje a kontaktní formulář. Pořizovací cena podobného webu je pouhých 3 500 Kč. Dodání je možné již do druhého dne.

Webové stránky kliniky estetické medicíny Genesys Medical

Webové stránky jsou členěny na oddělení, služby a zákroky, dále na nich naleznete přehlednou timeline s aktuálním děním na klinice, galerii, přehled členů týmu a další. Mnoho stránek webu je navrženo jako landing pages pro reklamní kampaně. Web je plně responzivní, včetně administračního rozhraní.

Webové stránky s e-shopem nakladatelství Starý Most

Webové stránky známého plzeňského nakladatelství Starý Most. Tato společnost funguje již od roku 1999 a zaměřuje se především na regionální tematiku. Na webu naleznete kompletní katalog nabízených knih, přehled autorů, fotografů a ilustrátorů, historii společnosti, aktuální dění a mnoho dalšího. Aktuálně prodávané tituly je možné zakoupit přímo na webu prostřednictvím vestavěného e-shopu

Web kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign

Jednostránkový, responzivní firemní web luxusního kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign. Web má velmi jednoduchý, elegantní vzhled, který dá vyniknout tomu nejpodstatnějšímu - fotografiím prací kadeřníka.

Firemní web společnosti C&C Europe

Web společnosti C&C Europe představuje běžný, produktově orientovaný firemní web. Obsahuje přehlednou nabídku produktů, informace o firmě, blog a kontaktní formulář.

Často kladené dotazy

To záleží na několika faktorech. V první řadě na složitosti vytvářeného webu, rychlosti dodání potřebných podkladů ze strany klienta a také rychlosti nalezení shody v grafickém návrhu. Na základě našich dlouholetých zkušeností většinou klienta osloví již první předkládaný návrh, nicméně může se stát, že se netrefíme do Vašeho vkusu a budeme dělat korekturu nebo nový návrh.

Když jde vše hladce, jsme schopni realizovat běžné informační weby jako je web pro firmu, restauraci, osobní blog apod. do týdne od dodání podkladů. U složitějších systémů jako jsou online magazíny, weby pro realitní kanceláře či autobazary s napojením na inzertní servery je doba dodání zpravidla mezi dvěma a čtyřmi týdny.

Již X let bereme optimalizaci webů pro mobilní zařízení jako samozřejmou a nedílnou součást poskytovaných služeb.

Využíváme k tomu výhradní tzv. responzivní design. Princip tohoto řešení spočívá v tom, že se vytvoří jedna speciální šablona, která se dynamicky přizpůsobuje zobrazovací jednotce. Toto řešení považujeme ve většině případů za nejvhodnější a nejefektivnější.

Před konzultací je dobré stanovit cíle, kterých chcete prostřednictvím webových stránek dosáhnout. Nejčastěji naši klienti chtějí prostřednictvím webu prodávat své služby či produkty.

Otázka pak je, zda má být web spíše vizitkou či katalogem, na který se Vaši potenciální klienti dostanou např. z outdoorové, televizní a jiné reklamy, nebo zda má web nové klienty přinášet sám o sobě. Ve druhém případě bude potřeba zapojit také služby z oblasti online marketingu, zejména SEO.

Zkuste tedy zformulovat své cíle, ideálně ve formě konkrétních čísel. Pokud si s tím nevíte rady, rádi Vám poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo zavolejte na telefon +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z jakéhokoliv důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Během konzultace společně zformulujeme cíle projektu a najdeme prostředky, které povedou k jejich dosažení. Úspěšný projekt v oblasti webdesignu zpravidla vyžaduje využití dalších služeb, např. SEO, tvorbu či úpravu textů, PPC kampaň pro rychlejší start nebo propojení se sociálními sítěmi.

Na základě získaných informací připravíme podrobné zadání projektu, cenovou kalkulaci a stanovíme závazné termíny. Vše zašleme spolu s návrhem smlouvy o dílo.

Připravíme grafický návrh webu ve formě HTML. HTML návrhy mají oproti běžným obrázkovým návrhům tu výhodu, že si na nich můžete vyzkoušet responzivitu, tedy zobrazení na různých zařízeních. Kromě toho také šetří čas. V případě zájmu a potřeby můžeme nejprve dodat drátěný model.

Po schválení návrhu se pustíme do vývoje. Ve stanoveném termínu zpracujeme projekt a dodáme k Vaší kontrole. Vývoj zpravidla probíhá na našem vývojovém serveru. Na tomto serveru můžete postup práce průběžně kontrolovat. Po dokončení a schválení díla připravíme předávací protokol a předáme Vám dílo (např. nahráním na finální server) a vystavíme Vám fakturu (nejsme plátci DPH).

Kontaktujte nás

Mám zájem o...