Ukázky práce

Jednostránkový statický web společnosti Fesoy

Web společnosti Fesoy, nabízející zajištění vratky DPH ze zahraničí je ukázkou základního webu, určeného pro začátek podnikání. Přestože se jedná o jednoduchý, statický web, obsahuje podrobné informace o nabízené službě, kontaktní údaje a kontaktní formulář. Pořizovací cena podobného webu je pouhých 3 500 Kč. Dodání je možné již do druhého dne.

Webové stránky kliniky estetické medicíny Genesys Medical

Webové stránky jsou členěny na oddělení, služby a zákroky, dále na nich naleznete přehlednou timeline s aktuálním děním na klinice, galerii, přehled členů týmu a další. Mnoho stránek webu je navrženo jako landing pages pro reklamní kampaně. Web je plně responzivní, včetně administračního rozhraní.

Logotyp společnosti Fesoy

Logotyp společnosti, nabízející zajištění vratky DPH ze zahraničí.

E-shop s náhradními díly osobních automobilů Alpha Car Parts

Alpha Car Parts je ambiciózní projekt, kladoucí si za cíl nabídnout zákazníkům co nejširší spektrum náhradních dílů pro osobní automobily, včetně univerzálních dílů a autodoplňků. Projekt je stále pod intenzivním vývojem.

Přestože je e-shop spuštěn teprve několik týdnů a dosud byl zveřejněn pouze nepatrný zlomek plánovaného rozsahu katalogu, v tuto chvíli jsou již v databázi desítky úspěšně vyřízených objednávek. A to zatím bez jakékoliv marketingové podpory, jen čistě z návštěvnosti z vyhledávačů.

Webové stránky s e-shopem nakladatelství Starý Most

Webové stránky známého plzeňského nakladatelství Starý Most. Tato společnost funguje již od roku 1999 a zaměřuje se především na regionální tematiku. Na webu naleznete kompletní katalog nabízených knih, přehled autorů, fotografů a ilustrátorů, historii společnosti, aktuální dění a mnoho dalšího. Aktuálně prodávané tituly je možné zakoupit přímo na webu prostřednictvím vestavěného e-shopu

Web kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign

Jednostránkový, responzivní firemní web luxusního kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign. Web má velmi jednoduchý, elegantní vzhled, který dá vyniknout tomu nejpodstatnějšímu - fotografiím prací kadeřníka.

Plakát koncertu

Návrh jednotného stylu plakátů pro koncerty skupiny CLOUD NINE.

Logotyp společnosti C&C Europe

Společnost C&C Europe se zabývá investičním softwarem. Logo ve formě dvou barevných lístků, připomínající sazenice rostliny metaforicky symbolizuje princip investování. 

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo telefonní číslo +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z nějakého důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Během konzultace společně zformulujeme cíle Vašeho projektu a najdeme prostředky, které povedou k jejich dosažení.

Na základě získaných informací připravíme podrobné zadání projektu, cenovou kalkulaci a stanovíme závazné termíny. Vše zašleme spolu s návrhem smlouvy o dílo.

Po schválení návrhu projektu se pustíme do jeho realizace. Ve stanoveném termínu zpracujeme dílo a dodáme k Vaší kontrole. Po Vašem schválení díla připravíme předávací protokol a předáme Vám dílo a vystavíme Vám fakturu (nejsme plátci DPH).

Kontaktujte nás

Mám zájem o...