Webdesign

Webdesign

  • Tvoříme unikátní weby a e-shopy na míru požadavků klientů;
  • zvládneme jednoduchou webovou vizitku, firemní web, e-shop i rozsáhlý webový portál;
  • máme za sebou 15 let zkušeností a více než dvě stovky realizovaných projektů;
  • každou zakázku řešíme zcela individuálně dle cílů a potřeb klienta;
  • nabízíme široké spektrum vzájemně se doplňujících služeb.

Ukázky práce

Jednostránkový statický web společnosti Fesoy

Web společnosti Fesoy, nabízející zajištění vratky DPH ze zahraničí je ukázkou základního webu, určeného pro začátek podnikání. Přestože se jedná o jednoduchý, statický web, obsahuje podrobné informace o nabízené službě, kontaktní údaje a kontaktní formulář. Pořizovací cena podobného webu je pouhých 3 500 Kč. Dodání je možné již do druhého dne.

Webové stránky kliniky estetické medicíny Genesys Medical

Webové stránky jsou členěny na oddělení, služby a zákroky, dále na nich naleznete přehlednou timeline s aktuálním děním na klinice, galerii, přehled členů týmu a další. Mnoho stránek webu je navrženo jako landing pages pro reklamní kampaně. Web je plně responzivní, včetně administračního rozhraní.

Webové stránky s e-shopem nakladatelství Starý Most

Webové stránky známého plzeňského nakladatelství Starý Most. Tato společnost funguje již od roku 1999 a zaměřuje se především na regionální tematiku. Na webu naleznete kompletní katalog nabízených knih, přehled autorů, fotografů a ilustrátorů, historii společnosti, aktuální dění a mnoho dalšího. Aktuálně prodávané tituly je možné zakoupit přímo na webu prostřednictvím vestavěného e-shopu

Web kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign

Jednostránkový, responzivní firemní web luxusního kadeřnického salonu Martin Kováč Hairdesign. Web má velmi jednoduchý, elegantní vzhled, který dá vyniknout tomu nejpodstatnějšímu - fotografiím prací kadeřníka.

Firemní web společnosti C&C Europe

Web společnosti C&C Europe představuje běžný, produktově orientovaný firemní web. Obsahuje přehlednou nabídku produktů, informace o firmě, blog a kontaktní formulář.

Jak probíhá spolupráce?

Sjednejte si bezplatnou konzultaci. Využít můžete kontaktní formulář nebo zavolejte na telefon +420 776 000 095. Preferujeme osobní setkání, pokud to ale není z jakéhokoliv důvodu vhodné, zvládneme konzultaci i po telefonu, e-mailu, Skypu apod.

Během konzultace společně zformulujeme cíle projektu a najdeme prostředky, které povedou k jejich dosažení. Úspěšný projekt v oblasti webdesignu zpravidla vyžaduje využití dalších služeb, např. SEO, tvorbu či úpravu textů, PPC kampaň pro rychlejší start nebo propojení se sociálními sítěmi.

Na základě získaných informací připravíme podrobné zadání projektu, cenovou kalkulaci a stanovíme závazné termíny. Vše zašleme spolu s návrhem smlouvy o dílo.

Připravíme grafický návrh webu ve formě HTML. HTML návrhy mají oproti běžným obrázkovým návrhům tu výhodu, že si na nich můžete vyzkoušet responzivitu, tedy zobrazení na různých zařízeních. Kromě toho také šetří čas. V případě zájmu a potřeby můžeme nejprve dodat drátěný model.

Po schválení návrhu se pustíme do vývoje. Ve stanoveném termínu zpracujeme projekt a dodáme k Vaší kontrole. Vývoj zpravidla probíhá na našem vývojovém serveru. Na tomto serveru můžete postup práce průběžně kontrolovat. Po dokončení a schválení díla připravíme předávací protokol a předáme Vám dílo (např. nahráním na finální server) a vystavíme Vám fakturu (nejsme plátci DPH).

Kontaktujte nás

Mám zájem o...